Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Cobourg
2026 Toyota 4Runner Hybrid 4dr 4x4
HYBRID TRD OFF ROAD!
| Price: | $77,977 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:5,040 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TC136A |
2026 Toyota Tundra SR 4dr 4x4 CrewMax 5.5 ft. box
CREWMAX TRD OFF ROAD!
| Price: | $64,944 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:11,899 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.4L 6cyl |
| Exterior Colour: | Lunar Rock |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | W7051 |
2025 GMC Yukon XL Elevation 4dr 4x4
ELEVATION!
| Price: | $89,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:26,015 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TC083A |
TRD SPORT!
| Price: | $61,577 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:30,055 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TC090A |
2025 Toyota 4Runner Hybrid 4dr 4x4
HYBRID TRD OFF ROAD PREMIUM!
| Price: | $74,944 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:10,172 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TC116A |
2025 Toyota Sienna XSE 7-Passenger 4dr All-Wheel Drive Passenger Van
XSE AWD TECH PKG!
| Price: | $62,922 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:19,599 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Celestial Silver Metallic |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | W7085 |
2025 Toyota Tacoma 4x4 Double Cab 5 ft. box
TRD SPORT PLUS-MANUAL!
| Price: | $52,926 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:14,555 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Terra |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | W7088 |
2025 Toyota Tacoma 4x4 Double Cab 6 ft. box
TRD SPORT PREMIUM!
| Price: | $56,955 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:23,885 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Supersonic Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TB229A |
2024 Mazda CX-50 GT 4dr All-Wheel Drive Sport Utility
GT-LEATHER+SUNROOF+MORE!
| Price: | $37,977 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:50,245 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | W7044A |
Loading More Vehicles ...















