Used Toyota for Sale in Cobourg
2026 Toyota 4Runner Hybrid 4dr 4x4
HYBRID TRD OFF ROAD!
| Price: | $77,977 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:5,040 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TC136A |
TRD SPORT!
| Price: | $61,577 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:30,055 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TC090A |
2025 Toyota 4Runner Hybrid 4dr 4x4
HYBRID TRD OFF ROAD PREMIUM!
| Price: | $74,944 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:10,172 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TC116A |
UPGRADED BLACK ALLOYS+BFG TIRES!
| Price: | $54,944 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:61,357 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 4.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | W7013A |
2024 Toyota RAV4 Hybrid Limited 4dr All-Wheel Drive
HYBRID LIMITED-ONLY 14,742 KMS!
| Price: | $49,922 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:14,742 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | W7046 |
2024 Toyota RAV4 Hybrid XSE 4dr All-Wheel Drive
HYBRID XSE!
| Price: | $46,966 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:42,539 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Cavalry Blue W/ Blk Roof |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | W7080 |
2022 Toyota RAV4 LE 4dr Front-Wheel Drive
LE-ONE OWNER+BOUGHT+SERVICED HERE!
| Price: | $29,922 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:47,778 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver Sky Metallic |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | TC137A |
2021 Toyota RAV4 Limited 4dr All-Wheel Drive
LIMITED+ONLY 61,981 KMS!
| Price: | $35,955 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:61,981 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blizzard Pearl |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | CC020A |
2021 Toyota RAV4 Trail 4dr All-Wheel Drive
TRAIL EDITION!
| Price: | $32,922 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:95,989 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Ruby Flare Pearl |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TC114A |
Loading More Vehicles ...















