Used Toyota RAV4 for Sale in Cobourg
2022 Toyota RAV4 LE 4dr Front-Wheel Drive
LE-ONE OWNER+BOUGHT+SERVICED HERE!
| Price: | $29,922 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:47,778 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver Sky Metallic |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | TC137A |
2021 Toyota RAV4 Limited 4dr All-Wheel Drive
LIMITED+ONLY 61,981 KMS!
| Price: | $35,955 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:61,981 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blizzard Pearl |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | CC020A |
2021 Toyota RAV4 Trail 4dr All-Wheel Drive
TRAIL EDITION!
| Price: | $32,922 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:95,989 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Ruby Flare Pearl |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TC114A |
Loading More Vehicles ...









