Used Toyota for Sale in Cobourg
TRD SPORT!
| Price: | $61,577 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:30,055 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TC090A |
2025 Toyota 4Runner Hybrid 4dr 4x4
HYBRID TRD OFF ROAD PREMIUM!
| Price: | $74,944 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:10,172 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TC116A |
2025 Toyota Sienna XSE 7-Passenger 4dr All-Wheel Drive Passenger Van
XSE AWD TECH PKG!
| Price: | $62,922 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:19,599 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Celestial Silver Metallic |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | W7085 |
2025 Toyota Tacoma 4x4 Double Cab 5 ft. box
TRD SPORT PLUS-MANUAL!
| Price: | $52,926 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:14,555 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Terra |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | W7088 |
2025 Toyota Tacoma 4x4 Double Cab 6 ft. box
TRD SPORT PREMIUM!
| Price: | $56,955 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:23,885 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Supersonic Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TB229A |
Loading More Vehicles ...











