Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Cobourg
ONE OWNER-LX!
| Price: | $19,947 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:130,884 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | TC127A |
2022 Toyota Corolla Hybrid w/Li Battery w/Li Battery 4dr Sedan
HYBRID PREMIUM+SNOW TIRES!
| Price: | $25,955 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:54,958 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.8L 4cyl |
| Exterior Colour: | Celestite |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | W7095 |
2022 Toyota RAV4 LE 4dr Front-Wheel Drive
LE-ONE OWNER+BOUGHT+SERVICED HERE!
| Price: | $29,922 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:47,778 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver Sky Metallic |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | TC137A |
2022 Toyota Tundra Hybrid Limited 4dr 4x4 CrewMax 5.5 ft. box
CREWMAX HYBRID LIMITED!
| Price: | $52,922 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:73,413 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Wind Chill Pearl |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TC011A |
Loading More Vehicles ...










